ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك .

ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك

انواع ساك دستي كاغذي و ويژگي هاي آن

انواع ساك دستي كاغذي و ويژگي هاي آن

ساك دستي پارچه اي

انواع ساك دستي كاغذي و ويژگي هاي آن
اين نوع ساك دستي در گرماژ 170 و 200 و250 و 300 ، داراي رنگبندي متنوع در دو نوع مات و براق قابل ارائه ميباشد. ساك دستي كاغذي قابليت مانور در طراحي و ديگر امكاناتي از قبيل روكش سلفون حرارتي در دو نوع مات و براق را دارا ميباشد كه با توجه به نوع ساك دستي ، جنس كاغذ و رنگ ساك از سلفون مات يا براق ميتوان استفاده كرد. مزيت استفاده از سلفون بر روي ساك دستي كاغذي ، علاوه بر زيبايي ، در واقع باعـث افزايش كيفيت و استحكام كار ميشود كه همه اين امكانات براي راحتي هر چه بيشتر شما عزيزان ميباشد.

دسته ساك دستي كاغذي
دسته ساك دستي كاغذي ، در دو دونع پيچ و ساده قابل ارائه ميباشد. كه با توجه به رنگ ساك دستي و متن تبليغاتي ، تناسب با سليقه شما انتخاب ميشود.

ساك دستي كاغذي بهتر است يا ساك دستي پارچه اي؟
بي شك سوال بسياري از شما عزيزان در انتخاب نوع ساك دستي ميباشد. در حالت كلي هر نوع از اين ساكها داراي مزيتهايي است كه با توجه به نياز و موارد مصرفي شما انتخاب ميشود ، اما ميتوان گفت اگر به دنبال استحكام و ماندگاري بيشتر هستيد ساك دستي پاچه اي دوختي گزينه مناسبي است چرا كه علاوه برا استحكام به محيط زيست كمك ميكند و كساني كه دوست دار طبيعت و محيط زيست هستند، ميتوانند از اين نوع ساك دستي استفاد نمايند و با انتخاب اين نوع ساك دستي به محيط زيست احترام بگذارند.


برچسب: ساك دستي، ساك دستي تبليغاتي، ساك دستي پارچه اي، ساك دستي كاغذي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۱:۴۹ توسط:نوين پك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :