ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك .

ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك

محصولات نوين پك

محصولات ما

 

چاپ كاتالوگ و بروشور

 

با زياد شدن انواع فعاليت هاي تجاري و استفاده از تجهيزات و نيروهاي متخصص در شركت هاي مختلف دانستن نوع فعاليت براي اغلب افراد جامعه و اطلاعات كامل در مورد شركت ها نيازمند كاتالوگ و بروشور تبليغاتي مي باشد و با جمع آوري اطلاعات و مكتوب كردن آن در بروشور اين آگاهي در بسياري از افراد به وجود مي آيد . كاتالوگ و بروشور يكي از روش هاي تبليغي بسيار موثر در موفقيت فعالان اقتصادي به شمار مي آيد زيرا معرفي شركت و اطلاع دادن از انواع تجهيزات و دستگاه ها و نيروهاي متخصص و در آخر اهداف آن به خواننده اين درك از نوع فعاليت مي رسد .

ساك دستي تبليغاتي

ساك دستي تبليغاتي

 

همانطور كه ميدانيد ساك دستي تبليغاتي ، از موثرترين روش براي تبليغات و عرضه محصولات شما مشتريان عزيز در نظر گرفته شده است . تعداد 50 قالب متفاوت از لحاظ سايز كه در طول و ابعاد مختلف به شما معرفي مي گردد. قالب ها بر اساس شماره 1 الي 50 نيز شماره گذاري شده است كه هر عدد به عنوان شماره قالب محسوب ميشود. اين امر توسط شركت نوين پك جهت سهولت و افزايش سرعت عمل در كار توسط طراحان نوين پك ايجاد شده است.

 

ساك دستي پارچه اي در دو نوع دوختي و پرسي ميباشد. همانطور كه از نام آن پيداستساك دستي پرسي ، به وسليه دستگاه ،پرس شده و بدون جاي دوخت است. ساك دستيدوختي نيز ، به صورت دوخته و كاملا مستحكم است. به طور كلي ساك دستي پارچه اي در گرماژ 90و 60 ، با تنوع رنگ در پارچه و كاملا مطابق با سليقه شما قابل چاپ است، ساك دستي پارچه اي دوختي، قابل اجرا با چاپ سيلك و حداقل دو رنگ در چاپ و ساك دستي پارچه اي پرسي نيز يك رنگ چاپ ميباشد. يكي از مزاياي اين نوع ساك دستي ، جنس مصرفي آن بوده كه علاوه بر استحكام ، امكان بازيافت اين محصول نيز وجود دارد . دسته ساك دستي پارچه اي از استحكام بالايي برخوردار است

ساك دستي كاغذي
 

ساك دستي كاغذي همانطور كه از نامش پيداست به صورت كاغذي ارائه ميشود كه كاربردهاي گوناگون و متنوعي دارد و يك ركن تبليغاتي مقرون به صرفه و شكيل به حساب مي آيد ، ساك دستي كاغذي در تمام دنيا مرسوم ميباشد كه تمام برندهاي معروف دنيا و رقباي آنها، در كنار محصول خود، اين ساك دستي را به صورت هديه ي تبليغاتي به مشتري ارائه مينمايند كه علاوه بر جذابيت در ارائه محصول ، يكي از ركنهاي مهم و موثر در تبليغ برند محسوب ميشود ، به اين ترتيب برند شما به صورت تبليغات موثر به دست مصرف كننده خواهد رسيد و در ديد عموم قرار ميگيرد، بنابراين شما با كمترين هزينه ميتوانيد نام تجاري و برند خود را در خاطر بيننده ماندگار كنيد.


برچسب: ساك دستي، ساك دستي تبليغاتي، ساك دستي پارچه اي، ساك دستي كاغذي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۸:۴۰ توسط:نوين پك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :