ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك .

ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك

ساك دستي كاغذي

ساك دستي كاغذي و چاپ انواع ساكهاي دستي كاغذي

ساك دستي كاغذي يكي از محبوبترين و پركاربردترين ساك دستي ها ميباشد ، ساك دستي كاغذي با امكان چاپ تمام رنگي و نا محدود در زمينه تبليغات، اين قابليت را براي شركت‏ها، كارخانه ‏ها، ارگان‏هاي خصوصي و دولتي ايجاد مينمايد كه به صورت جامع و كامل توانايي تبليغات محصولات را براي اهداي هداياي تبليغاتي ارائه دهند و به بياني ديگير ميتوان آن را يك بيلبورد سيّار و كاملا تأثير گذار در كنار تبليغات و رسانه هاي ديگر دانست كه برند شركت را در جوامع عمومي ‏نمايان مي‏كند و شعار تبليغاتي و روان شناسي رنگ از لحاظ بصري در ذهن بيننده نقش ميبندد.

ساك دستي كاغذي و چاپ انواع ساكهاي كاغذي

مزيت ساك دستي كاغذي
از قابليت‏هاي ساك دستي كاغذي ، چاپ تمام رنگي بر رو، پشت، كاست و حتي داخل و كف آن مي‏باشد. با طراحي و گرافيك مناسب اين محصول قابليت اين را داراست كه در بين شركت‏هاي رغيب و همكار، شما را متفاوت جلوه دهد. در ضمن استفاده از اين نوع ساك دستي به علت سازگاري مناسب با طبيعت نه تنها در كشور ما بلكه در كشورهاي اروپايي و آسيايي بسيار مرسوم مي‏باشد.

قابليتهاي انواع چاپ در ساك دستي كاغذي

در چاپ ساك دستي كاغذي ، امكان چاپ چهار رنگ مطابق با نظر مشتري وجود دارد ، كليه ي ساك دستي‏ هاي توليد شده بنا به سليقه مشتريان با روكش لمينت مات و يا براق توليد مي‏شود و همچنين پس از چاپ امكان طلاكوب، نقره كوب و يو وي موضعي براي بهتر ديده شدن لوگو يا محصول و يا شعار تبليغاتي نيز امكان پذير است.

تبليغاتي نوين پك با ساك دستي كاغذي

كاربرد ساك دستي كاغذي
ساك دستي كاغذي به دليل قيت مناسب و امكان مانور زياد در طراحي و چاپ ، در تمام دنيا طرفرداران زيادي براي امور تبليغاتي و هدايا جذب كرده است . از ديگر كاربردهاي محصول مي‏توان در بخش تبليغات نمايشگاهي براي قرار دادن كاتالوگ ، بروشور ، هداياي تبليغاتي و غيره اشاره كرد.ساك دستي كاغذي با چاپ وطراحي هاي متفاوت ، چاپ براق و مات

چاپ انواع ساك دستي كاغذي با نوين پك

شركت بسته بندي نوين پك با تجربه ي طولاني در توليد و با در اختيار گرفتن افراد متخصص در بخش فني و با به كارگيري ماشين آلات به روز در صنعت چاپ و بسته بندي تحولي نو ايجاد كرده است و در تحقق پيدا كردن اهداف شما مشتريان عزيز در كم ترين زمان ممكن و بالاترين كيفيت در چاپ انواع ساك دستي كاغذي مات ، براق و… آماده ي همكاري مي‏باشد.


برچسب: ساك دستي، ساك دستي تبليغاتي، ساك دستي پارچه اي، ساك دستي كاغذي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۹:۵۲ توسط:نوين پك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :