ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك .

ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك

ساك دستي گرافت

چاپ ساك دستي گرافت يا كرافت

يكي از كاربردي ترين ساك دستي هايي كه امروزه در هرجايي ديده ميشود ، ساك دستي هاي از نوع گرافت يا كرافت است. در واقع نام گرافت يا كرافت ، از نام كاغذ مورد استفاده در اين نوع ساك دستي كاغذي برگرفته شده است در ادامه به بررسي و انواع متفاوت ساك دستي كرافت ميپردازيم .

كاغذ كرافت چيست؟

كاغذ كرافت يا در اصطلاح كاغذهاي گرافت ، كاغذهاي با گرماژ مصرفي 115 ، 120 ، 125 ، 127 گرم ميباشند. اين كاغذ عمدتاً بصورت رول با سايزهاي 100 سانت تا 250 سانت وارد ميگردد كه در سه نوع كرافت لاينر ، تست لاينر و كرافت تست لاينر موجود ميباشند ، عرضه كنندگان اصلي اين نوع كاغذها كشورهاي روسيه و برزيل ميباشند

g1

كرافت لاينر و تست لاينر چه تفاوتي دارند؟

كاغذهاي كرافت لاينر داراي محتوي 100درصد خمير كاغذ ميباشند كه با توجه به محتوي آن طبيعتا از قيمت بالاتري برخوردار هستند و عرضه كنندگان كرافت لاينرها كشورهاي روسيه و برزيل ميباشند. نوع ديگر اين كاغذها كه به تست لاينر معروف هستند كرافتي است كه از 100درصد ضايعات تشكيل شده باشد و در واقع هر چه از خلوص درصد پالپ در كرافت كم شود ، كيفيت آن پايين تر آمده و به تست لاينر نزديك ميشود و به آن تست كرافت لاينر ميگويند . امروزه اكثر كرافتهاي موجود در بازار ، كرافت تست لاينر ميباشد.

g2

كاربرد ساك دستي هاي كرافت

شركت نوين پك بادر نظر گرفتن كاغذ كرافت از لحاظ كيفيت و قيمت مناسب اين جنس را براي اغلب رستورانها و فست فود ها و براي كساني كه براي تبليغ برند خود درزمينه ساك دستي كاغذي كرافت تمايل دارند پيشنهاد ميكند با توجه به جنس كرافت شركت نوين پك در راستاي توليد ساك دستي با جنس كرافت اين امكان را براي مشتريان فراهم كرده است كه اين كاغذ را با روكش سلفون توليد كند كه از مقاومت بالا تري برخوردار باشد.

دوام و كيفيت بالاي ساك دستي كرافت با شركت نوين پك

شركت نوين پك در توليد اين نوع ساك دستي كرافت در گرماژ 80گرم و 90گرم اين امكان را ميسر ساخته كه با تقويت لبه هاي ساك دستي به مقاومت آن اضافه كند هدف اصلي نوين پك توليد بيشتر با كيفيت برتر و رضايت مشتري ميباشد اميد آن است كه روزي لوگو شركت شما جزو رزومه كاري ما قرار گيرد.


برچسب: ساك دستي، ساك دستي تبليغاتي، ساك دستي پارچه اي، ساك دستي كاغذي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۰:۱۱ توسط:نوين پك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :