ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك .

ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك

ساك دستي پارچه اي

ساك دستي پارچه اي، چاپ ساك دستي پارچه اي

يكي از پرطرفدارترين ساك دستي ها ، ساك دستي پارچه اي ميباشد ، ساك دستي پارچه اي داراي روشهاي متفاوتي براي توليد ميباشد ، توليد ساك دستي پارچه اي در شركت نوين پك به دو روش انجام مي گيرد كه در ادامه به بررسي آنها ميپردازيم.

انواع ساك دستي پارچه اي در دونوع دوخت و التراسونيك

ساك دستي پارچه اي مدل دوخت
در مدل ساك دستي پارچه اي دوخت ، همانطور كه از نامش پيداست ، به صورت دوخت با چرخ صنعتي انجام ميپذيرد، اين روش داراي دوام بالا از لحاظ نقطه ي دوخت پارچه مي باشد ، بنابراين تبليغ شركت شما مدت زمان زيادي در دست مشتري دوام خواهد آورد و نام برند شما تا سالها در دست مردم ميدرخشد.

ساك دستي پارچه اي مدل دوخت ، دوام و تنوع رنگ بالا

قابليت ساك دستي پارچه اي دوخت

از قابليت هاي اين نوع ساك دستي تنوع رنگ در پارچه است كه جنس اين پارچه اسپان باند مي باشد. ضخامت 90 گرم و 60 گرم اين محصول معمولاً براي ساك دستي استفاده مي شود. چاپ بر روي اين جنس توليد شده به صورت سيلك و اورينت مي باشد. سيلك به صورت تك رنگ و دو رنگ و اورينت به صورت چند رنگ متفاوت مي باشد؛ در ضمن جنس اسپان باند در طبيعت جذب مي شود و مانند نايلون و نايلكس احتياج به گذشت زمان طولاني براي تجزيه در طبيعت ندارد و به علت بافت منحصر به فرد اين جنس و مواد مصرفي اين محصول را از ديگر محصولات مشابه مجزا كرده است.

ساك دستي پارچه اي مدل التراسونيك

در روش ساك دستي پارچه اي التراسونيك ، دوخت به وسيله ماشين و كاملا اتوماتيك ، بدون دخالت دست انجام ميپذيرد. ساك دستي پارچه اي التراسونيك به دليل نوع دوخت ، نسبت به مدل پيشين از دوام كمتري برخوردار است ، اما به علت قيمت مناسب ، همچنين تنوع رنگ و قابليت جذب در طبيعت ، براي تبليغات و ارائه به مشتري گزينه بسيار مناسبي محسوب ميشود.

ساك دستي پارچه اي التراسونيك، كيفيت خوب و قيت مناسب

ساك دستي پارچه اي التراسونيك يا دوخت؟
همانطور كه در بالا اشاره شد، ساك دستي پارچه اي بدون در نظرگرفتن نوع دوخت آن ، به دليل خاصيت تجزيه پذيري، دوستدار محيط زيست محسوب ميشود و برخلاف نايلونهاي تبليغاتي آسيبي به طبيعت نميرساند. توچه به دوخت وجنس ساك دستي پارچه اي ، به نياز مصرفي شما و اولويتهاي انتخاب شما برميگردد، اگر صرفا به دنبال زيباييو تنوع رنگ ساك دستي پارچه اي هستيد و از طرفي خواهان معرفي برند خود ميباشيد و در كنار اينموارد قيمت نيز بسيار مهم است ، ساك دستي پارچه اي التراسونيك گزينه بسيار خوبي براي انتخاب خواهد بود، اما اگر به دنبال دوام بالا در كنار ويژگي هاي ذكر شده هستيد و همچنين ماندگاري برند تبليغاتي شما، بسيار مهم تلقي ميشود ، ساك دستي پارچه اي مدل دوخت، بي شك گزينه عالي ميباشد.


برچسب: ساك دستي، ساك دستي تبليغاتي، ساك دستي پارچه اي، ساك دستي كاغذي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۰:۲۸ توسط:نوين پك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :