ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك .

ساك دستي,ساك دستي پارچه اي,ساك دستي كاغذي|نوين پك

چاپ ساك دستي

چاپ ساك دستي

ساك دستي كاغذي

ساك دستي ها
استفاده از ساك دستي كاغذي و تائير آن براي معرفي محصولات و شناخته شدن برند امروزه يكي از پر طرفد ارترين روش تبليغ كاري محسوب مي شود .
با درنظر گرفتن روش صحيح در تبليغات شركت نوين پك اين افتخار را دارد با در دست داشتن خط توليد صفر تا صد توليد ساك دستي كاغذي اين امكان را ميسر ساخته است كه مشتريان گرامي بتوانند سفارشات خود را بدون دغدغه در پنل سفارشات انجام دهند و در كوتاهترين زمان ممكن به اهداف تبليغاتي خود برسند.
قالب ساك دستي ها
در خصوص دسترسي مشتريان به ابعاد طول و عرض و عطف محصولات مورد نظر شركت نوين پك ساك دستي استاندارد را در 50 قالب با سايزهاي مشخص شده در اختيار مشتريان عزيز قرارداده كه هركدام قابليت دانلود فايل قالب را دارد كه جهت چيدمان توسط مشرياني كه خودشان تمايل به طراحي تبليغات خود را دارند در نظر گرفته شده است .
اين روند شيوه اي جديد از نوين پك جهت متقبل نشدن هزينه قالب توسط مشتري مي باشد. در خصوص طراحي، ازطريق كانال تلگرام شركت و ديگر رسانه هاي عمومي با شماره 09307172615 جهت راهنمايي شما مشتريان به صورت آنلاين شبانه روز در خدمت شما هستيم.
كيفيت چاپ
درخصوص كيفيت چاپ تدابيري انديشيده شده است…
با توجه به تجربه مديريت نوين پك با گرفتن تائيديه از مشتري، فردي با تجربه 20 سال در چاپ از پرسنل نوين پك به عنوان ناظر كيفي چاپ در تمام مراحل چاپ كنترل و كيفيت را به عهده دارد.
نكته قابل توجه مشتريان عزيز : تطبيق دادن رنگ هاي طرح و رنگ هاي فايل در حال چاپ مي تواند از موثرترين عامل كيفيت در محصول شما باشد.
با تجربه ما به برند خود شهرت روزافزون بدهيد اميد است كه در اين زمينه با موفقيت در كسب و كار خود نوين پك را به خاطر بسپاريد.


برچسب: ساك دستي، ساك دستي تبليغاتي، ساك دستي پارچه اي، ساك دستي كاغذي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۱:۰۲ توسط:نوين پك موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :